Holding Fluidra – nasza misja i wizja

Fluidra jest międzynarodową grupą z główną siedzibą w Sabadell (Barcelona), której misją jest rozwój technologii dla zrównoważonego wykorzystania zasobów wody. Holding Fluidra specjalizuje się w rozwiązaniach dla transportu płynów, uzdatniania wody, a także w rozwiązaniach w obiektach służących rekreacji – aquaparki, baseny sportowe, hotele i centra wellness.

Obecnie holding Fluidra posiada 150 oddziałów w 45 krajach oraz wiele fabryk, zlokalizowanych na całym świecie. Produkty naszego holdingu dystrybuowane są w ponad 170 krajach poprzez sieć naszej sprzedaży, a także dzięki jednemu z najnowocześniejszych w Europie, w pełni zautomatyzowanego centrum logistycznego, o powierzchni 55.000 m2 – o nazwie TRACE LOGISTICS. Grupa zatrudnia obecnie około 5,500 pracowników.

Poszanowanie zasobów wodnych i racjonalne ich wykorzystywanie są naszą główną filozofią. Firmy, które tworzą holding Fluidra posiadają ponad 50 letnie doświadczenie. Specjalizujemy się w branżach związanych z wodą tj. transport płynów, uzdatnianie wody, systemy nawadniania i dostawy techniki basenowej dla basenów publicznych i prywatnych, hoteli oraz centrów wellness.

+

Krajów

1, mld €

Globalna sprzedaż

5,

Pracowników

0, mld €

EBITDA

Odrobina historii

Od momentu powstania, w 1969 roku, nasza firma stale się rozwija. Fluidra oferuje ogromną różnorodność oferowanych produktów, wykonanych z najlepszych, dostępnych na rynku komponentów, z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii, dzięki czemu jesteśmy światowym liderem w branżach powiązanych z wodą.

Aktualnie wachlarz oferowanych przez nas produktów to już ponad 30 000 pozycji.

Główne zadania realizowane przez nas to:

  • dystrybucja materiałów i technologii basenowych, armatury z tworzyw sztucznych i automatycznych systemów nawadniania,
  • ułatwienie szybkiego dostępu do naszego asortymentu,
  • szkolenie firm wykonawczych oraz projektantów w zakresie oferowanych technologii,
  • wspieranie partnerów w kontaktach z klientami,
  • budowa sieci dystrybucji oraz autoryzowanych wykonawców spełniających najwyższe standardy jakości,
  • promocja produktów marki.

Nasza firma jest głównym dostawcą najlepszych rozwiązań z zakresu technologii basenowych. Jest to możliwe dzięki elastyczności, dynamicznym działaniom oraz szerokiemu doświadczeniu, a także dzięki największej sieci sprzedaży i obsługi na świecie w branżach powiązanych z wodą. Naszym celem jest budowanie dobrych relacji z klientami, w oparciu o stałą współpracę.

Firma Fluidra Polska oferuje duże możliwości współpracy i odniesienia wspólnego sukcesu.

Oferujemy doradztwo w fazie projektowania, wykonawstwa i użytkowania inwestycji.