Piscine Laghetto - letnie baseny stelażowe

Fabryka Laghetto, należąca do koncernu FLUIDRA, znajduje się w północnej części Włoch – obszaru, który słynie z bardzo wysokiego poziomu zaawansowania technologicznego. Produkujemy profesjonalne niecki basenowe, z których można skomponować dowolne, niedrogie kąpielisko.

Baseny letnie Laghetto służą jako pełnowymiarowe zewnętrzne baseny publiczne do kąpieli, zabaw w wodzie i pływania. Są wykorzystywane do różnego rodzaju wydarzeń, konkursów i eventów, które odbywają się w wodzie, takie jak: konkursy pływackie, nauka pływania, nurkowanie, kajaki, czy surfing.

 

O nas

Holding Fluidra – nasza misja i wizja

Fluidra jest międzynarodową grupą z główną siedzibą w Sabadell (Barcelona), której misją jest rozwój technologii dla zrównoważonego wykorzystania zasobów wody. Holding Fluidra specjalizuje się w rozwiązaniach dla transportu płynów, uzdatniania wody, a także w rozwiązaniach w obiektach służących rekreacji – aquaparki, baseny sportowe, hotele i centra wellness.

Obecnie holding Fluidra posiada 150 oddziałów w 45 krajach oraz wiele fabryk, zlokalizowanych na całym świecie. Produkty naszego holdingu dystrybuowane są w ponad 170 krajach poprzez sieć naszej sprzedaży, a także dzięki jednemu z najnowocześniejszych w Europie, w pełni zautomatyzowanego centrum logistycznego, o powierzchni 55.000 m2 – o nazwie TRACE LOGISTICS. Grupa zatrudnia obecnie około 5,500 pracowników.

Poszanowanie zasobów wodnych i racjonalne ich wykorzystywanie są naszą główną filozofią. Firmy, które tworzą holding Fluidra posiadają ponad 50 letnie doświadczenie. Specjalizujemy się w branżach związanych z wodą tj. transport płynów, uzdatnianie wody, systemy nawadniania i dostawy techniki basenowej dla basenów publicznych i prywatnych, hoteli oraz centrów wellness.