Fabryka Laghetto, należąca do koncernu FLUIDRA, znajduje się w północnej części Włoch – obszaru, który słynie z bardzo wysokiego poziomu zaawansowania technologicznego. Produkujemy profesjonalne niecki basenowe, z których można skomponować dowolne, niedrogie kąpielisko.

Baseny letnie Laghetto służą jako pełnowymiarowe zewnętrzne baseny publiczne do kąpieli, zabaw w wodzie i pływania. Są wykorzystywane do różnego rodzaju wydarzeń, konkursów i eventów, które odbywają się w wodzie, takie jak: konkursy pływackie, nauka pływania, nurkowanie, kajaki, czy surfing.

Podstawowe cechy wyróżniające baseny letnie Laghetto:

  • bezproblemowe użytkowanie obiektu przez wiele lat,
  • bardzo łatwa możliwość rozbudowy kompleksu o kolejny basen letni,
  • łatwa konserwacja i niski koszt utrzymania basenu,
  • bardzo dobra jakość wody basenowej – profesjonalna filtracja, komputerowe sterowanie parametrami wody, komputerowe dozowanie chloru do wody, wysoka wytrzymałość niecki basenowej (gęste pcv stosowane w technice wojskowej),
  • możliwość demontażu basenów na okres zimowy,
  • możliwość przeniesienia basenu na inne miejsce (np. można zrobić kąpielisko w sezonie letnim na terenie, który poza sezonem jest używany w inny sposób),
  • baseny letnie Laghetto bardzo łatwo poddają się adaptacjom architektonicznym (np. można je obudować drewnianymi pomostami tworząc elegancką i ponadczasową aranżację).

Baseny letnie Laghetto można stawiać w dowolnym miejscu – przy szkołach, obiektach sportowych, na parkingach, w parkach, na plażach, w halach wystawienniczych, a nawet na ulicach miast.

Bardzo dobra cena basenów oraz szybkość montażu – to kolejne atuty naszego rozwiązania.
Profesjonalny, oryginalnie wyprodukowany w Europie system uzdatniania wody, przy odpowiedniej dbałości o basen, zapewnia czystą i bezpieczną wodę, zgodną z wymaganiami Sanepidu (potwierdzają to dyrektorzy obiektów referencyjnych).

Różnorodny wymiar niecek do długości nawet 50m, głębokości 0,6 m, 1,2 m lub 1,5 m i wysokości 1,5 m.
Nasi projektanci dopasują wymiar basenu dokładnie do Państwa potrzeb.

Najbardziej popularne wymiary (DŁUGOSĆ X SZEROKOŚĆ X GŁĘBOKOŚĆ):
25,21 x 12,76 x 1,5 m (basen do pływania)
20,23 x 20,23 x 1,5 m (basen do pływania)
15,25 x 7,78 x 0,6 m (brodzik dla dzieci)
18,99 x 16,50 x 0,6 m (brodzik dla dzieci)
25,21 x 12,76 x 1,2 m (basen rekreacyjny)

Baseny letnie Laghetto składają się z:

WYSOKIEJ KLASY SPECJALISTYCZNEJ NIECKI BASENOWEJ:
Jest to powlekana PVC powłoka poliestrowa o gęstości 850 g/m2, posiadająca wytrzymałość na rozciąganie 300 kg / 5 cm, wykonana zgodnie z DIN 53354. Zastosowano dodatkową profesjonalną impregnację anty-UV w celu ograniczenia starzenia materiału.

KLASYCZNEGO SYSTEMU UZDATNIANIA:
Jest to powlekana PVC powłoka poliestrowa o gęstości 850 g/m2, posiadająca wytrzymałość na rozciąganie 300 kg / 5 cm, wykonana zgodnie z DIN 53354. Zastosowano dodatkową profesjonalną impregnację anty-UV w celu ograniczenia starzenia materiału.

Profesjonalny system uzdatniania wody, oparty na filtracji przebiegającej na złożu piaskowym lub szklanym. System zawiera również komputer sterujący dozowaniem chloru, tak aby basen wymagał jak najmniej obsługi (zazwyczaj w zupełności wystarczy jedna osoba do obsługi całego kąpieliska). Rury wykonane są z bardzo wytrzymałego PCV. Dodatkowo gwintowane złącza bez użycia jakiejkolwiek opaski kablowej zapewniają stuprocentową szczelność układu. DRABINKI LAGHETTO – konstrukcja bezpieczna i stabilna. Zewnętrzne stopnie można podnieść aby uniemożliwić małym dzieciom niekontrolowane wejście do basenu.

W skład systemu uzdatniania wchodzą też inne profesjonalne urządzenia renomowanej, światowej marki ASTRALPOOL – lidera w dziedzinie techniki basenowej, co gwarantuje wysoką jakość wody.
Każdy basen jest dostarczany z kompletnym stelażem zapewniającym solidną podstawę.
Konstrukcja stelaża wykonana jest ze stali galwanizowanej na gorąco, dodatkowo malowanej proszkowo.

Zapraszamy Państwa na szkolenia dotyczące basenów letnich Laghetto. Prowadzimy je zarówno na naszych obiektach referencyjnych (lista poniżej), jak i w naszej siedzibie we Wrocławiu oraz w fabryce we Włoszech – w urokliwym miasteczku nieopodal miejscowości Cremona.