Podążając za ofertą basenów naziemnych dostępnych na rynku nasuwa się pytanie: Dlaczego baseny Laghetto kosztują więcej niż inne, wydawałoby się podobne?

Zadajecie nam Państwo to pytanie wiele razy, postanowiliśmy więc udzielić odpowiedzi na naszej stronie.

Tajemnica tkwi w jakości zastosowanych materiałów. Basen, basenowi nie równy podobnie jak samochód – samochodowi. Wszak każdy dostępny na rynku ma koła, silnik i karoserię a jednak …. różnice w cenach są ogromne.

To samo dotyczy basenów logowanych marką Laghetto. A więc dlaczego?

Po pierwsze – Design, to naprawdę piękny basen ogrodowy, który stanowi piękny mebel , dekorujący przestrzeń a nie….. po prostu basen.

Po drugie – Profesjonalny zestaw filtracyjny, bardzo trwały, wykonany z wysokiej jakości materiałów, bardzo skuteczny i wydajny, atestowany i bezpieczny w użytkowaniu.

Po trzecie – Zarówno wykładzina basenu , jak i materiał zewnętrzny (techno rattan) zostały odpowiednio zabezpieczone przed działaniem szkodliwych czynników zewnętrznych. Dzięki temu piękno basenu pozostaje z nami na wiele lat.

Po czwarte – Możliwość adaptacji basenów w miejsce relaksu, gdzie oprócz kąpieli można również odpocząć na pięknie wkomponowanych w bryłę basenu leżankach z poduszkami.

Jak wiadomo jakość, elegancja i dobry design nie mogą konkurować ceną z produktami dostępnymi masowo w sieciach handlowych czy w Internecie.

Tak się po prostu nie da.

Zapraszamy więc do współpracy …. szczególnie KONESERÓW PIĘKNEGO DESIGNU

+

Krajów

1, mld €

Globalna sprzedaż

5,

Pracowników

0, mld €

EBITDA