Coraz częściej właściciele jedno- lub wielorodzinnych domów wolnostojących czy też ogródków działkowych decydują się na basen ze stelażem, który stanowi doskonałą alternatywę dla publicznych pływalni. Co więcej, można go umieścić w dowolnym miejscu, dzięki czemu z jego potencjału można skorzystać w każdym, wybranym przez Ciebie bądź pozostałych domowników momencie. Nie wiesz, jaki basen ze stelażem będzie dobrym wyborem do Twojego ogrodu? Bez obaw – jesteśmy od tego, aby pomóc Ci w sfinalizowaniu wieloletniej inwestycji! W naszej ofercie mamy również baseny ogrodowe, czy też baseny naziemne

Relaks w basenie ogrodowym na wyciągnięcie ręki

Baseny stelażowe to typ basenów naziemnych, które można stosunkowo łatwo przestawiać i składać. Ich konstrukcja utrzymuje się dzięki stelażowi, który daje im stabilność. Nasza oferta zawiera zbiorniki ogrodowe do pływania o różnej wielkości. Może w nich pływać dziecko, dorosły, a także cała rodzina. Bez trudu ustawisz je w małych ogrodach, dokładnie tam, gdzie chcesz i tak, jak chcesz. Dadzą też możliwość pływania wtedy, kiedy masz na to ochotę. Mając własny basen na stelażu nie trzeba dostosowywać się do oferty pływalni, gdzie trzeba dzielić przestrzeń z wieloma obcymi osobami. Pływanie w znanym, ograniczonym towarzystwie jest o wiele bezpieczniejsze. Zamów u nas basen ogrodowy i ciesz się pływaniem tak, jak chcesz. Wystarczy, że powiesz, czego oczekujesz, a my spełnimy Twoje potrzeby, również te z zakresu wyglądu basenu – oferujemy zbiornik ze ścianami w wielu kolorach.

Co dają baseny na stelażach?

Tak jak wszystkie inne typy zbiorników, baseny na stelażach są przeznaczone do pływania we własnym ogrodzie. Ponieważ każda przestrzeń jest inna, to nasze produkty też się od siebie różnią. Oferujemy baseny stelażowe okrągłe i prostokątne, w różnych rozmiarach, a do każdego dołączamy akcesoria dające więcej możliwości i czyniące pływanie jeszcze przyjemniejszym. Takie produkty, jak basen stelażowy Classic są wyposażone w drabinkę i lampę LED. Te dodatki pozwalają dostać się do wody łatwo i bezpiecznie, także wieczorem. Możesz więc odprężyć się w wodzie po pracy, czy schłodzić w letni wieczór. Basen na stelażu w ogrodzie jest doskonały też dla osób, które morsują. Ułatwia on zorganizowanie całej grupy, bo nie trzeba szukać miejsca, w którym będzie się pływać. Zrobicie to tak jak chcecie i kiedy chcecie, wykorzystując do tego ogród.

Ogrodowe baseny stelażowe – czyste i bezpieczne

Choć pływanie to świetna rozrywka i sposób na odprężenie, to trzeba przy nim wyjątkowo dbać o higienę. Publiczne pływalnie silnie chlorują wodę, aby pozbyć się zarazków, co jednak wysusza skórę. Bezpieczniejsze są prywatne baseny na stelażach. Doskonały jest basen stelażowy POP, który jest jednym z wielu zawierających odkurzacz basenowy i system filtracji. Te akcesoria służą do oczyszczania wody i ścianek basenu. Ich praca pozwala na ustawienie pływalni ogrodowej na całe lato, a nawet na rok. Nie musisz codziennie wymieniać wody wewnątrz. Wystarczy ją filtrować. Prywatny basen na stelażu to również ograniczenie ilości osób, które z niego korzystają więc utrzymanie porządku jest łatwe do kontrolowania. Skorzystaj z naszych basenów zewnętrznych i ciesz się pływaniem na najwyższym poziomie bezpieczeństwa!

Jaki basen ze stelażem do ogrodu wybrać?

Zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych można znaleźć baseny stelażowe okrągłe bądź prostokątne. Niemniej bez względu na ich kształt:

  • użytkownicy będą mieli wystarczającą ilość przestrzeni do usprawnienia swoich umiejętności,
  • sam basen ze stelażem nie będzie zajmował wiele miejsca, dzięki czemu zmieści się w ogrodzie, również o mniejszej powierzchni,
  • zamawiający ma możliwość indywidualnego dostosowania rozmiaru basenu do powierzchni ogrodu oraz własnych preferencji.

Jeśli zaś szukasz modnego rozwiązania jakim jest basen z rattanu to zachęcamy do sprawdzenia naszego wpisu “Baseny z rattanu – czym są?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, serdecznie zachęcamy do kontaktu drogą mailową lub telefoniczną. Nasi specjaliści z pewnością postarają się rozwiać wszystkie Twoje możliwości, a złożone zamówienie zostanie wykonane zgodnie z określonymi przez Ciebie wytycznymi oraz dbałością o nawet najdrobniejsze szczegóły.